Opinie o pracy psychoterapeuty - Dobry psycholog i psychoterapeuta Łódź

Przejdź do treści
Bardzo nam miło zamieścić poniżej opinie o naszej pracy:
 • „Profesjonalny, psycholog. Miła i kompetentna osoba. Punktualna, trafnie stawia diagnozę. Dzięki terapii widzimy z mężem światełko w tunelu dla naszego małżeństwa. Na prawdę godna polecenia.”
 • „Bardzo konkretna precyzyjna rozmowa. Konkretna rozmowa jak rozwiązać dany problem. Próba znalezienia rozwiązania trudnej sprawy.”
 • „Bardzo miły stosunek do pacjenta kompetentna osoba na właściwym miejscu, dopiero zaczynamy, ale pani Małgosia budzi zaufanie.”
 • „Czas upłynął tak szybko ze miałam poczucie jakbym była 10min w gabinecie a nie godzinę! Bardzo owocna rozmowa. Dziękuję.”
 • „Bardzo miła, pozytywna i cierpliwa Pani. Bardzo szybko uświadomiła mi moje błędy w relacji z Córką. Oswojenie się z myślą, że żeby zmieniło się zachowanie mojej Córki to najpierw muszę zmienić moje zachowanie, nie było łatwe. Na szczęście, małymi krokami przychodzi dobra zmiana w całej naszej rodzinie. Moja sześcioletnia Córka wychodzi zadowolona i podbudowana z gabinetu, w domu też jest różnica w zachowaniu. Polecam Panią Małgosię.”
 • „Bardzo fachowa pomoc, obiektywna, w pełni nastawiona na chęć pomocy pacjentowi. Pytania i stwierdzenia Pani Doktor czasem zaskakujące, czasem dosadnie szczere, ale zawsze bardzo trafne, dające do myślenia i pomocne w podjęciu trudnych życiowych decyzji.”
 • „Jesteśmy dopiero po trzeciej wizycie, a już widać spektakularne efekty. Córka nie może doczekać się następnego spotkania, pani doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci (i ich rodziców :) ), jest bardzo sympatyczna, opanowana, spokojna, a przy tym rzeczowa, kompetentna i niezwykle profesjonalna. Bardzo polecam.”
 • „Do Pani Małgosi chodzimy od pół roku. Moja córka bardzo się zmieniła, potrafi nazywać emocje, potrafi rozmawiać, jest wesoła, potrafi się już troszkę złościć i pomimo tego, że przeżyła już dość duzo jest pogodnym i cudownym dzieckiem. Uwielbia chodzić do Pani Małgosi. Dziękujemy bardzo.”
 • „Polecam, bardzo miła, ciepła osoba z profesjonalnym podejściem. Od razu złapała kontakt z córką. Wizyta odbywa się bez żadnego stresu i z uśmiechem. Pani psycholog bardzo angażuje się w sprawy swoich pacjentów i można liczyć na jej pomoc. Jeszcze raz polecam.”
 • „Bardzo miła Pani. Rozmowa przebiegała spokojnie, Pani terapeutka zadawala bardzo trafne pytania, dzięki którym mogę sobie odpowiedzieć na część moich wewnętrznych pytań.”
 • „Z całego serducha polecam Panią Małgorzatę, jest osobą bardzo ciepłą, otwartą, komunikatywną, rzetelną. Moja córka otworzyła się przed Panią psycholog już na pierwszej wizycie (co dodatkowo podkreśla profesjonalizm Pani)! Wiążę wielkie nadzieje z terapią u Pani Małgorzaty i jestem przekonana, że się nie zawiodę. Już teraz jestem jej bardzo wdzięczna”
 • „Bardzo, bardzo polecam spotkania z Panią Małgosią. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i ogromne serce! A co najważniejsze widoczne efekty po terapii.”
 • „Pani magister świetnie zadaje pytania, i jest ciepłą osobą z którą chce się rozmawiać. Już po pierwszej wizycie wiem, że to akurat z nią chce kontynuować terapię.”
 • „Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Małgorzatę Sęczkowską. Jest profesjonalistką, ale też po prostu dobrym człowiekiem. Trafnie ocenia problem, potrafi znaleźć rozwiązanie, a podparte jest to ogromną wiedzą i doświadczeniem.”
 • „Trudno pisać, że korzystało się z pomocy w radzeniu sobie z własnym życiem, ale jak pomogło i teraz trzymam już wszystko w swoich rękach:) . U Pani Małgorzaty spotkałam się ze zrozumieniem i profesjonalizmem przełamanym ciepłym, konkretnym podejściem do ludzkich spraw. Pierwsza wizyta utwierdziła mnie w przekonaniu ze to była słuszna decyzja. Było ich jeszcze kilka... Taki wentyl dla mojego podejścia do swoich problemów... bez ingerencji w świat, którego nikomu nie chcę zdradzać. Polecam”
 • „Miło i sympatycznie. Najważniejsze że już po kilku wizytach widać dużą poprawę w zachowaniu dziecka. Polecamy :-)”
                               
Wróć do spisu treści